Головна | | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Слава Ісусу Христу! Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | Слава Ісусу Христу! Вітаємо Вас,Гість | RSS

Путівник сайту
Міні-вісточки
Наша історія
Друзі пропонують
Наша статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаємо нового користувача Микола
Головна » 2012 » Вересень » 3 » СПІЛЬНА МОЛИТВА
20:25
СПІЛЬНА МОЛИТВА

МОЛИТОВНА СТОРОЖА ТРИВАЄ!                  

Дорогі паломники!

Молитовна сторожа - це цілодобова молитва за отця Василя. Вона розпочата з благословення отця Ігоря Козанкевича 3 вересня 2012 р.Б., опівночі.

І триватиме доки буде потреба.

Хто хоче долучитися до молитви - просимо зголоситись до координарота сторожі п. Надії -  098-659-93-13  та 050-0880545 (після 17:00 год.)

ВІЧНАЯ ПАМ'ЯТЬ

    15 квітня 2015 року Божого о 6:15 в італійському місті Брешя спочив у Бозі отець Василь Поточняк, виконавчий секретар Пасторально-міграційного відділу УГКЦ, духовний провідник і організатор прощі "Самбір-Зарваниця", наш духовний опікун і учитель, друг і порадник, відважний священик і великий патріот України.

Неоціненна втрата для нас всіх... Сумуємо, плачемо, молимось...

МОЛИТОВНА СТОРОЖА ТРИВАЄ

МОЛИМОСЯ СПІЛЬНО О 22.00 - ОХОРОННИЙ ПСАЛОМ 90

            Дорогі молільники!  

Найперше запрошуємо дякувати Богові за безцінний дар, «талант» – покликання до молитви, до спілкування.

З  погляду пересічної людини причина нашої цілодобової молитви є маловтішною і невідомо чи «ці труди» дадуть бажаний результат… Не знеохочуймось… Не сходімо з дистанції… Пам’ятаймо, що завдяки молитві відчуваємо Божу присутність у всьому, що стається в нашому житті. Гляньмо на всю ситуацію очима Божих дітей. 

Ми не знаємо чому саме в такий спосіб Господь захотів притягнути наш взір до Себе…

       Але багато з нас, хто підтримує це молитовне стояння, може засвідчити, що ця молитва нас змінює: смиряє і облагороджує, дисциплінує і втішає, очищає і злагіднює; обдаровує терпеливістю, вирозумінням, миром, радістю, вірою, любов’ю, єднає між собою та, що найважливіше, з Богом.  

А ще мета нашого молитовного стояння – духовно підтримати о. Василя в час, коли провидіння Господнє накладає на нього важкого хреста. Своїм смиренням і терпеливістю прагнемо молити Бога, щоб осіняв його спокоєм у час, коли терпіння й гіркота, мов чорні хмари тиснутимуться в серце, щоб «простягнув свою руку повну сили лікувати й зцілювати».   

Маємо дві запоруки правильності наших старань: перша – благословення на молитву о. Ігоря Козанкевича і друга – свідчення о. Василя, в наміренні якого творимо цю молитву: «…саме цілодобова Ваша молитва постійно показує мені перед очима Божу любов і силу, Божу присутність у тому всьому, що я дізнався 19 днів тому. І Бог ні на крок не відступає від мене. І не відступить, доки лунатиме молитва».

МОЛИТОВНА СТОРОЖА ТРИВАЄ

 P.S. Велике прохання!!!

         Хто в часі «молитовної сторожі» з якихось причин не може продовжувати молитву, прохання попередити координатора сторожі п. Надію Кудибін (098-659-93-13  та  050-0880545 ).  

 

 

 

Переглядів: 17462 | Додав(ла): Оксана | Рейтинг: 4.6/41
Всього коментарів: 68« 1 2 3 4 5 6 7 »
+1  
48 Припадаймо молитвами до Господа   (04.12.2012 11:51) [Матеріалу]
Ні на мить, ні на крихть не зневірємося - припадаймо молитвами до Господа!!!
Він вивіряє нас - ми ж всеціло довірмось Йому! Благаючи : - Господи, спаси, зціли, благослови отця Василя!
Мати Божа, Пресвята Богородице, заступися милосердям своїм.
Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас грішних.

+7  
47 27/11/2012 р. Б. телефоном о. Василь повідомив:   (27.11.2012 23:11) [Матеріалу]
"Дорогі мої друзі-молільники! Сьогодні прийняв третій курс хіміотерапії. Почуваюсь, слава Богу, досить добре.
Лікарі мене повідомили про необхідність прийняття наступних трьох повних курсів хімієтерапії (кожен по 21 день). Тому моє перебування у Бреші, звісно, триватиме ще декілька місяців.
Дякую за духовну підтримку і прошу про молитву також на наступні місяці.
Отець Василь з дороги зцілення."

+3  
46 Молимося за Вас, отче!   (27.11.2012 23:05) [Матеріалу]
Дорогий наш отче, дуже просимо Вас набирайтеся сил в Бозі, бо нас дуже-дуже багато молиться за Вас. І Ви нам ще дуже і довго потрібні.
З Божою любов’ю Марія Бура

+7  
45 26/11/2012 р.Б. Бреша. Телефоном о. Василь повідомив:   (27.11.2012 23:00) [Матеріалу]
"Слава Ісусу Христу!
Дорогі друзі-молільники!
В мене сьогодні свято подяки Богу!
З огляду на це, стараюсь цілий день Його благодарити і в цьому наміренні служив Службу Божу, молився, свідчив, читав Святе Письмо, акафіст до Святої Йосафати.
Кульмінаційним моментом такого святкового стану, очевидно було те, що я з ласки Божої приймав Святу Тайну Елеопомазання із рук владики Йосифа та сімох священиків-друзів з України, Італії та Казахстану.
І так мені стало добре!
В моєму серці надалі горять слова молитви: «Оживи його благодаттю Христа Твого, щоб в ньому прославилося Твоє Святе Ім’я Отця і Сина і Святого Духа».
З таким настроєм людина в повноті живе.
З вдячністю з дороги зцілення отець Василь."

Світлини зі Святої Тайни Єлеопомазання можна подивитися в розділі "Свідчення".

+4  
44 maria4764   (27.11.2012 18:16) [Матеріалу]
Господь ділиться з нами своїм Хрестом. Тільки ЛЮБОВ допомагає приймати його смиренно і радо. Отче Василю, ми молимо Бога за Вас, як за найріднішу людину. Пам"ятайте - коли на піску тільки одна пара слідів, це Господь несе Вас на руках

+10  
43 Отець Василь з Бреші 23/11/2012   (24.11.2012 00:41) [Матеріалу]
Дорогі друзі-молільники,
напередодні Пилипівки (Різдвяного посту) пригадуємо собі що Божо-людська подія приходу Ісуса Христа в цей світ відновила гармонію Божого й людського в людині. Без такої гармонії ми не цілісні, "часткові".
Бажаю усім нам, щоб гармонія духа, душі й тіла, оновлявала у нас гарні спомини Небесного, Церковного, Молитовного, Дружнього кола справжньої української Родини, власної особи!
У понеділок, 26.12.12р.Б., бажаю прийняти з рук семи священиків-друзів Святе Таїнство Єлеопомазання під проводом влд. Йосифа у Бреші, щоб Божа сила стерла диявольські намагання розєднювати віру від боротьби, силу духу від пасивності, здоровя від слабкостей і ...зцілила у мені Божественне і людське воєдино.
Молімся, зцілюймось, втаємничуймось у подію Христового Різдва!
З такої дороги - о. Василь.

+5  
42 Бог чує нас!   (23.11.2012 14:05) [Матеріалу]
Чесно, звістка про хворобу отця Василя стала для нас, як удар електричного струму. Ми пережили шок.
І оговталися від нього лише завдяки отцю Василю. Він тримає і провадить нас і нині. У стані хвороби отець голосно і відверто свідчить Бога - Божу присутність у кожній хвилині, в кожній справі! Переносячи такі страшні терпіння, отець не забуває про нас. Хоч словом, але щоразу нагадує, що молитва - величезна сила!
Ми ввійшли в цей стан молитви (певно дехто й ніколи так не молився) і зрозуміли, що ця молитва зцілює нас самих. Намагаючись ублагати Господа, ми знаходимо спокій. І розуміємо, що молячись за когось, отримуємо Ласки для себе. То Господь обдаровує нас за любов до ближнього свого.
Переживаємо по-людськи за отця Василя і щоразу думаємо, як нелегко, батькам і рідним отця нести хрест, який впав на них несподівано і гірко. Хай Господь повнить їхні серця миром і твердою вірою.
Дякуємо Богу за всі ці душевні пережиття, які запізнали за ці місяці. А головне - як багато залежить від нас. 27 листопада наступна хіміотерапія. Знаю, ми вимолимо її. Бог чує нас!!!

+3  
41 Слава Тобі, Боже, на віки!   (20.11.2012 22:00) [Матеріалу]
Нетлінний Царю віків, що тримаєш у десниці Своїй всі шляхи людського життя, силою Твого спасенного промислу. Дякуємо за всі Твої відомі і потайні добродійства, за земне життя і за небесні радощі Твого будучого Царства. Простягай отцю Василю і надалі Твої милості, ми співаємо Тобі: Слава Тобі, Боже, на віки!

+3  
40 OKSANA   (19.11.2012 23:33) [Матеріалу]
"Бо Господь - твоє прибіжище, Всевишній - твій захист.

Ніяке лихо до тебе не приступить, ніяка кара не підійде близько намету твого.

Бо ангелам своїм він повелить про тебе, щоб берегли тебе на всіх твоїх дорогах."(Пс.90)Слава Богу за все..

+10  
39 Отець Василь з Бреші 18/11/2012   (18.11.2012 23:32) [Матеріалу]
Тільки Богові єдиному возношу подяку і прославу за все те, що чинить через Вас, моїх улюблних духовних братів і сестер, на дорозі випробування і зцілення.
отець Василь

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-68