У місті Болехові на Івано-Франківщині в приміщенні мерії міста відбулася виїздна робоча зустріч мігрантів та паломників пішої прощі від Самбора до Зарваниці, організована Пасторально-місійним відділом. У програмі: 1. Проща із Самбора до Зарваниці. Організаційні питання: обговорення маршруту прощі та пропозиції щодо покращення побуту та нічлігу паломників. 2. Скульптурна композиція заробітчанам-українцям у Зарваниці. Обговорення проекту з урахунком доповнень та висновків богословської комісії. В обговоренні активну участь приймав мер міста Болехова Зенон Макота.
У м. Самборі відбулася зустріч майже півтори сотні учасників прощі із Самбора до Зарваниці і трудових мігрантів, яка розпочалася подячною святою Літургією у храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Опісля було підсумовано уроки прочанського духовного походу та визначено час наступної прощі.
До Марійського духовного центру «Зарваниця» прибуло 290 паломників. Після молебня до Богородиці відбувся факельний похід на молитовне поле, де з благословення єпископа-ординарія Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ владики Василія Семенюка поруч із собором Зарваницької Матері Божої відбулося освячення наріжного каменя на місці спорудження в 2010 році пам’ятника заробітчанам новітньої хвилі трудової міграції. Автор скульптурної експозиції з металу – Андрій Пилипів із села Рожнятова на Івано-Франківщині.
У день початку Успенського посту вперше на прощі відбулося інсценізація євангельської події помноження хлібів та риби, яке очолював єпископ Івано-Франківської єпархії кир Володимир Війтишин на горі між Івано-Франківською та Тернопільською областями.
7.30 – Свята Літургія, сніданок біля парохіяльного храму і вихід у дорогу; 14.00 – молитва у храмі, обід, зустріч із вірними. Окрім цього, щоденно відмолювали вервицю за родини і сім’ї заробітчан та жертводавців. Під час прощі відправляли богослужіння та молитви намірень: панахиду за усопших, святі Літургії за всякі прошення, молебні за узалежнених від алкоголю і наркотиків, святі Літургії за усопших, Ісусову молитву, святі Літургії за зцілення від недуги і хворих, акафіст до Ісуса Христа, святі Літургії за родини та сім’ї, молитви від страху і за недужих, акафіст до Богородиці, уділення святої тайни Єлеопомазання, Архієрейську Службу Божу тощо.