Книжка «Проща Покликання» – оповідь про пішу прощу із Самбора до Зарваниці, яка відбулася вже втретє за організації церковної громади італійського міста Болоньї та БФ «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ у Рік християнського покликання – з 1 по 10 серпня 2008 р.Б. Основні акценти публіцистичного нарису – глибина християнських наук і катехитичних розважань у пастирських проповідях о. Василя Поточняка та о. Ігоря Козанкевича під час духовного походу.
Щоденник "Прощення - вимір любові” висвітлює підготовку, основні події, зустрічі, враження та спостереження автора-учасника прощі під час духовного походу родин заробітчан чи тих, які свого часу були або є заробітчавнами в Італії, а також українців, узалежнених від алкоголю та наркотиків, від Самбора до Зарваниці 3 – 12 серпня 2007 року. Щоб шукати порятунку, розради й потіхи перед чудотворним образом Зарваницької Божої Матері, торкнутися тих джерел небесних благодатей, які невидимо спливають на всіх, хто просить прощення і прощає.
У Рік захисту духовного світу дитини і в рамках Всеукраїнської прощі родин Українська греко-католицька церква італійського міста Болоньї на чолі з о. Василем Поточняком спільно з «Карітасом» Самбірсько-Дрогобицької єпархії під духовною опікою о. В. Козанкевича організували з 7 по 16 липня 2006 року пішу прощу – 240 кілометрів – прощу родин українців, які працюють в Італії, до чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері. Понад 60 прочан у зримому вияві любові до Бога молилися за порятунок української родини...
Задум книги – донести правду про новітнє заробітчанство в Італії, проаналізувати кроки становлення громад, відтворити події, пов’язані з життям спільноти українців греко-католиків м. Болонья періоду 2003-2006 років, пастирську та організаційну роботу духовного опікуна та координатора УГКЦ в Італії отця Василя Поточняка. В основі книги – дописи, статті та інтерв'ю, спостереження та дослідження автора за час перебування в Болоньї. Вас очікують зустрічі та ближче знайомство з цікавими людьми, їх свідчення, відгуки та відвертість заробітчан. Зібраний матеріал ліг в основу музейної експозиції «Наші в Італії!
У путівнику розмущенні молитви (ранішні, вечірні; Молебні стихири до Пресвятої Богородиці; Акафіст Пресвятій Богородиці; молитва до ГНІХ, до Богородиці; молитва заробітчанина); слова Отців Церкви; історія чудотворних ікон (Самбірської та Зарваницької); прочанські пісні та інше.
"Заспівайте Господеві пісні нової, хвала Його в зборах праведників" (Псалом 149: 1). Чисельність пісень наповняла паломницькі дороги величанням та прослави Всесвятого Бога і Богородиці.
"Ці вірші не вірші, Не кращі, не гірші. Це мудрість і сила, Що в Бога просила..." Авторка дарує читачам свої вірші, повні життя, правди... Пропонуємо і Вам зануритись в глибінь творчості Марії Лущак.