Головна | Каталог свідчень | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Слава Ісусу Христу! Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | Слава Ісусу Христу! Вітаємо Вас,Гість | RSS

Путівник сайту
Міні-вісточки
Наша історія
Друзі пропонують
Категорії розділу
Навернення [6]
Оздоровлення [11]
Інше чудо [10]
Враження [61]
Подяка [20]
Прохання [24]
Наша статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Вітаємо нового користувача Микола
Головна » Свідчення » Оздоровлення

Хворобу та усі недоліки можна викоренити лише молитвою
16.08.2012, 22:59

Слава Ісусу Христу!

Звертаюсь до Вас, бо хочу розповісти про те, що робиться у наших сім’ях. Не подумайте, що я хочу осуджувати, я лиш хочу правильно розкрити як можна досягнути духовного та матеріального, а часто і здоров’я. Візьмімо один день з свого життя. І погляньмо на наші слова, думки. Я хочу розповісти вам про важливість добрих думок і слів, які заряджені Світлом Божим і несуть мир та радість у душу, в сім’ю та суспільство. Негативні слова та помисли навпаки затягують нас у пропасницю і ми стаємо рабами темряви, накликаючи біду на себе та свою сім’ю, родину.

Про позитив та негатив.

Прислухайтесь як говорять на роботі, в транспорті та навіть на зупинках. Що ви чуєте? В книзі Матея 7. 2-14  читаємо про важливість кожного слова і відповідальність за кожне слово.

«Просіть і дасться вам; шукайте і знайдете; стукайте і відчинять вам;

8 бо кожний, що просить, отримує; а той, що шукає, знаходить; і тому, що

стукає, відчиняють.

9 Чи ж є з вас хтось такий, що коли син попросить у нього хліба, подасть  йому камінь?

10 Або якщо попросить риби, подасть йому гадюку?

11 Бо якщо ви, будучи злими, вмієте добрі дари давати вашим дітям, то

наскільки більше ваш небесний Батько дасть добра тим, що просять у Нього?

12 Отже, все, що тільки хочете, щоб вам робили люди, так і ви їм робіть: бо

в цьому Закон і пророки.

13 Входьте вузькими дверима, бо широкі ті двері й широка та дорога, що

ведуть до погибелі, - і багато тих, що ними входять;

14 але вузькі ті двері й тісна та дорога, що ведуть до життя, - і мало тих, що

їх знаходять.»

Уявіть, що під час тієї роботи починаєте розвивати спілкування на якусь тему з відхилення на негатив: в результаті ви пожинаєте плоди свого спілкування: зіпсутий настрій і роздратування в колективі, невдалі результати праці, виговори, звільнення.

Натомість, коли ми говоримо про позитив – ми змінюємо настрій, змінюємо напрямок думок, переводимо їх у добре русло – тоді сходить Божа благодать. Про то говорить (Яків 1 7-27)

«7 Хай та людина не думає, що одержить щось від Господа, 8 бо муж двоєдушний - непостійний на всіх своїх дорогах. 9 Хай же хвалиться упокорений брат своїм вивищенням, 10 а багатий - своїм приниженням, бо він мине, як цвіт трави. 11 Засяяло сонце зі спекою і висушило траву - і цвіт її відпав, і зникла краса її виду. Так само й багатий у дорогах своїх зів'яне. 12 Блаженний муж, що подолає спокусу, тому що, бувши випробуваним, дістане вінець життя, якого [Господь] обіцяв тим, хто його любить. 13 Ніхто із випробовуваних хай не каже, що він Богом випробуваний, бо не випробовувається Бог злом, і не випробовує нікого. 14 Кожен випробовувається власною пожадливістю, що зводить і ошукує. 15 Тоді пожадливість, зачавши, породжує гріх, а вчинений гріх породжує смерть. 16 Не піддавайтесь омані, улюблені брати мої. 17 Кожне добре дання і кожний досконалий дар є згори, бо сходить від Батька світла, у якого нема зміни чи тіні переміни. 18 Забажавши, він породив нас словом правди, щоб ми стали наче початком його творінь. 19 Знайте, улюблені брати мої: хай же буде всяка людина швидка до слухання, забарна до говоріння, повільна до гніву. 20 Бо гнів людський не чинить Божої справедливости. 21 Тому, відклавши всяку нечисть і надмір злоби, лагідно прийміть посіяне слово, що може спасти ваші душі. 22 Будьте ж виконавцями слова, а не тільки слухачами, що ошукують самі себе. 23 Бо коли хто є слухачем слова, а не виконавцем, той уподібнився до людини, що розглядає риси свого обличчя в дзеркалі. 24 Бо побачив себе й відійшов і одразу забув, яким був. 25 А хто дивиться на досконалий закон свободи і пробуває в ньому, той не слухач-забудько, а виконавець діла; цей буде блаженний у своїх ділах. 26 Коли хто думає, що він [між вами] побожний, але не приборкує свого язика, той лиш зводить своє серце; його чеснотливість - марна. 27 Чиста й непорочна чеснотливість перед Богом і Батьком - це відвідувати сиріт і вдів у їхнім горі, і зберегти себе чистим від світу.»

І ще одне питання. Хвороба та накопичення. Багато негативу на сім’ї. І він ніде не може подітися. Через це хвороби і сімейні чвари. І так роки. Як позбутися цього?

Потрібно примиритися з ближнім, покаятися та спільно прославляти і молитися Богу, читати Святе письмо.

Важливо очистити свою душу – вона має бути як чистий лист паперу, на який ви обережно напишете чи скажете Слово. Це здійснюється при Святій Тайні Сповіді.

Хворобу та усі недоліки можна викоренити лише молитвою. Та усі ці гріхи держаться за гординю. Побороти її можна цілковито лише читанням Святого письма. Прагніть уникати конфліктів. Здебільшого при  них відбувається велике настоювання та накопичення негативу.

І ще деякі поради.

Покладіться в усьому на Пресвяту Трійцю, довіртесь їй цілковито. І у будь-якій складній ситуації говоріть просто – маю надію на Бога. У зв’яжу про поденкою кожної Людини Я бачу на основі Біблії про поведінку де всюди описується, а найчіткіше описується у 50 псальмі та тому рекомендую читати по такому методі Як «Царю Небесний Отче наш та 3-5 рази 50 псалом» та виберіть собі зручний вам для того час доби та виберіть собі період 1день чи тиждень та обов’язково візьміть собі намір: «очистити душу від гріха гордині»  тоді ми тим метод  кожен з нас призиваємо Благодать ПОКАЯННЯ та ті проблеми, хвороби неприємні дискусії часта непотрібні чвари  і так далі…  поступово відійдуть . 

Про ГОРОДИНЮ – гріх присутній майже в кожному та він Як говорили усі святі «Гординя то гріх багатогранній та його дуже важко виявити, та тому усі кого ми важчаємо святими «св. Пантелеймон,  св. Іван Злотоуст  і так далі…  вони твердили про:  «Викоренення гордині та тоді інші гріхи легше викоренити».  І тоді варто прочитувати регулярно декілька раз на рік  з 1 по 151 псалом  промовляти усі благодаті.

У Пресвятій Трійці є увесь скарб який потрібний, можна отримати благодать, того скарбу  весь світ іще з великим надлишком, тільки потрібно правильно взяти і уміти подякувати  та по одержанні правильно віддячити ближньому і так само Богу. 

Мене звати В’ячеслав в INTERNETI   EKOLVIV

Категорія: Оздоровлення | Додав(ла): Оксана
Переглядів: 1938 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 4.3/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Прочанські вітання
[11.06.2024]
Паломницькі вітання пані Лесі Івасиків (0)
[09.06.2024]
Вітання для Люби Саприки з Дрогобича (0)
[08.06.2024]
Паломницькі вітання отцю Євгену Макогону (0)
Нові статті
[31.01.2022]
Чомусь мені все так здається... (0)
[27.01.2022]
Збірка заробітчанської поезії "Журавлині ключі" (0)
Свідчення
[07.09.2022][Враження]
Пісня "Ти моя Мати, Царице Небесна" (0)
[05.10.2021][Враження]
Відстані не мають значення, коли там мене чекають... (0)
[23.12.2019][Подяка]
Будьмо "скорі до слухання, повільні до говорення,  непоквапні до гніву" (0)
Друзі сайту


Копіюючи інформацію з сайту, робіть посилання на неї. © 2024