Головна » 2024»Травень»17 » У пам'ять про отця Василя Поточняка у селі Лімна постала каплиця
19:42
У пам'ять про отця Василя Поточняка у селі Лімна постала каплиця
7 травня 2024 року Божого у селі Лімна Турківського району Львівщини відбулося освячення каплиці Воскресіння Христового в пам’ять про о. Василя Поточняка. Освячення та спільну молитву очолили: о. Іван Германович, о. Ігор Козанкевич, о. Петро Сюсько та о. Микола Калитчак. Про каплицю у рідному селі мріяв отець Василь. Після смерті отця Василя родина, гортаючи його щоденник, знайшла в ньому запис про бажання спорудити каплицю біля батьківського дому на Славу Божу. Відтак у 2016 році розпочалося зведення каплиці. До будівництва каплиці своєю працею та пожертвою долучилася велика кількість людей, завдяки яким мрія отця стала реальністю. Тепер усі охочі зможуть приходити до каплиці, щоб помолитися та вшанувати памʼять про о. Василя Поточняка.