![](http://palomnyk.at.ua/foto/2014/sambir-zarv/vu1.jpg) ![](http://palomnyk.at.ua/foto/2014/sambir-zarv/vu2.jpg) ![](http://palomnyk.at.ua/foto/2014/sambir-zarv/5-l.jpg) А у вас є прочанська вишиванка? Та, що пахне молитвами? Якщо є, то ви обов'язково пригадаєте паради вишиванок, який відбувалися на прощі "Самбір-Зарваниця". Запрошуємо вас переглянути кольорові спомини, які вже стали дорогою пам'яттю.
![](http://palomnyk.at.ua/foto/2014/vu5.jpg) ![](http://palomnyk.at.ua/foto/2014/vu6.jpg)
![](http://palomnyk.at.ua/foto/2015/Sambir-Zarvan/pv-s4.jpg) ![](http://palomnyk.at.ua/foto/2015/Sambir-Zarvan/pv-s5.jpg) ![](http://palomnyk.at.ua/foto/2015/Sambir-Zarvan/pv-s2.jpg) ![](http://palomnyk.at.ua/foto/2015/Sambir-Zarvan/pv-s3.jpg) ![](http://palomnyk.at.ua/foto/2015/Sambir-Zarvan/pv-s1.jpg)
Вишиванка – код мого народу, його спадок й вічне майбуття,
Хрест - благословення родоводу - освятив узори полотна!
Вишиванка - твір мого народу, візерунки правди і краси,
Неподільна думка і молитва: - Боже, Україну бережи!
|