Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, вітаючи українців з Новим 2022 роком, побажав передусім Божого миру, а також сили Його любові і милосердя, щоб змінюватися на краще і будувати навколо простір любові та пошани до людини.
Слово Боже, що створило світ і надало сенс історії та мандрівці людини, стало тілом і оселилося між нами. Явилося немов шепіт, немов подих легкого вітру, щоби наповнити здивуванням серце кожного чоловіка та жінки, що відкривається на таїнство.
У місті Козятині ведеться спорудження греко-католицького храму. Опікується будівництвом отець Антон Борис, священник Київської архієпархії, духовний опікун прощі "Самбір-Зарваниця". Богослужіння для вірних УГКЦ відправляються в каплиці. Невеличкій парохії непросто вести будівництво храму. Будемо вдячні кожному, хто підтримає будівництво храму.
Після цьогорічної ХVI Міжнародної десятиденної прощі родин мігрантів та всіх охочих у форматі онлайн «Самбір–Зарваниця», що її традиційно організовує Пасторально-міграційний відділ Патріаршої курії УГКЦ і яка тривала з 6 по 15 серпня, на початку жовтня у церкві Святої Покрови Божої Матері УГКЦ села Клубівців на Тисмениччині відбулася підсумкова зустріч паломницької спільноти.