Головна | Каталог статей | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Слава Ісусу Христу! Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | Слава Ісусу Христу! Вітаємо Вас,Гість | RSS

Путівник сайту
Міні-вісточки
Наша історія
Друзі пропонують
Категорії розділу
Праця УГКЦ [111]
Духовні та наукові праці, дослідження [34]
Діаспора та українські церковні спільноти за кордоном [20]
Долі мігрантів [60]
Адаптація та життя на Україні [31]
Літературно-мистецька тема [53]
Наша статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаємо нового користувача Микола
Головна » Статті » Міграція » Діаспора та українські церковні спільноти за кордоном

У соборі Святої Софії у Римі перебуває ікона Зарваницької Матері Божої

   У неділю, 15 жовтня 2017 року, сотні українських емігрантів урочисто зустріли копію чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої, яка протягом тижня перебуватиме у соборі Святої Софії у Римі. Перед цим образ побував у Ватикані, де Святіший Отець Франциск поблагословив для ікони корони.

«Святий Дух зволив, аби ця ікона прибула сюди. Сьогодні Святіший Отець перед Літургією благословив корони для цієї ікони. Тому ми зараз єднаємося у цьому благословенні та молитві. Також кожен може приступити до ікони, поцілувати, торкнутися та промовити слова молитви зі свого сумління та серця: "Пресвятая Богородице, спаси нас!"» – сказав Судовий вікарій та голова Митрополичого трибуналу Тернопільсько-Зборівської митрополії о. Роман Дутчак, який з іншими членами делегації привіз ікону із Зарваниці до Рима.

У соборі Святої Софії усі присутні мали нагоду молитися Божественну Літургію та Молебень до Пресвятої Богородиці за мир та припинення війни в Україні. І кожен наступний день перебування ікони в храмі буде присвячений молитвам в різних наміреннях. Понеділок – молитві за воїнів та захисників Вітчизни, вівторок – день молитви за хворих, в середу заноситимуть молитви за зцілення від недуг узалежнення, а в четвер – день молитви за душі в чистилищі. У п'ятницю в соборі молитимуться за всіх емігрантів, а в суботу − за Церкву, її єдність, а також за священичі та монаші покликання.

«Сьогодні ми маємо непросту ситуацію в Україні, адже триває війна. Також тут наші громади є у непростій ситуації. Більшість – це жінки, які були змушені покинути рідну землю, родини. Не всі вони мають можливість побувати у Зарваниці, а сьогодні вони можуть молитися до ікони Матері Божої у всіх своїх переживаннях, турботах, непевностях, сумнівах з глибокою вірою у те, що Богородиця буде заступницею для всіх та кожного зокрема», – наголосив ректор Прокатедрального собору Святої Софії о. Марко Семеген.

Завершиться перебування ікони в соборі Святої Софії у неділю, 22 жовтня, Божественною Літургією (10:00 год.) в наміренні за дітей та молодь. Після богослужінь також відбудеться мирування, процесійний обхід довкола церкви та освячення води. Після цього ікона продовжить паломницький шлях до різних українських громад в Італії.

Зазначимо, що коронація чудотворної Зарваницької ікони відбулась 150 років тому з рук Папи Пія IX. Тоді Святіший Отець, за рекомендацією кардинала Йоана Сімеоні, окремим декретом відновив відпусти для прочан, надавши Зарваниці відпустового значення. Сьогодні Марійський духовний центр «Зарваниця» входить до 20 найвідоміших паломницьких центрів Європи.

Прес-служба Товариства Свята Софія

Джерело: http://news.ugcc.ua/

Категорія: Діаспора та українські церковні спільноти за кордоном | Додав(ла): Оксана (19.10.2017)
Переглядів: 629 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Прочанські вітання
[11.06.2024]
Паломницькі вітання пані Лесі Івасиків (0)
[09.06.2024]
Вітання для Люби Саприки з Дрогобича (0)
[08.06.2024]
Паломницькі вітання отцю Євгену Макогону (0)
Нові статті
[31.01.2022]
Чомусь мені все так здається... (0)
[27.01.2022]
Збірка заробітчанської поезії "Журавлині ключі" (0)
Свідчення
[07.09.2022][Враження]
Пісня "Ти моя Мати, Царице Небесна" (0)
[05.10.2021][Враження]
Відстані не мають значення, коли там мене чекають... (0)
[23.12.2019][Подяка]
Будьмо "скорі до слухання, повільні до говорення,  непоквапні до гніву" (0)
Друзі сайту


Копіюючи інформацію з сайту, робіть посилання на неї. © 2024