Головна | Каталог статей | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Слава Ісусу Христу! Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | Слава Ісусу Христу! Вітаємо Вас,Гість | RSS

Путівник сайту
Міні-вісточки
Наша історія
Друзі пропонують
Категорії розділу
Праця УГКЦ [111]
Духовні та наукові праці, дослідження [34]
Діаспора та українські церковні спільноти за кордоном [20]
Долі мігрантів [60]
Адаптація та життя на Україні [31]
Літературно-мистецька тема [53]
Наша статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаємо нового користувача Микола
Головна » Статті » Міграція » Долі мігрантів

Помоліться за мого сина
Дуся БУЛЕБАК, м. Чернівці
газета "Нова Зоря", травень 2008

Мої рідні люди, односельці, українці, пишу до вас з Італії. Дорогі мої, якби ви знали, як я добралася, як шукала роботу. Мене заставила страшна біда. Може це доля. Як говорять «не було зранку – не буде до останку…». Я дуже тяжко прожила свої 50 років на Україні. Маю троє дітей. Коли вийшла заміж, життя не склалося. Надто рано у 24 роки я залишилася сиротою і без чоловіка з двома діточками на руках. Чоловік спився і пішов своєю дорогою. Мені дуже боляче все згадувати, іноді здається це все було не зі мною. Плекала надію, що чоловік навернеться. Помирилась з ним. Народила донечку. Та з чоловіком життя не налагодилося.
Сама виростила двох синів, як орлів і донечку – сонечко своє. Подоросліли діти і проблеми. Працювала на трьох роботах, аби помогти їм. Почалися нестатки. Невдало донька вийшла заміж, розлучилася і залишилася з дитинкою на руках. Додалося проблем, але я не здавалася, надіялася на Господню поміч. І Господь допомагав.
Оженила синів. Не розумію по якій причині вони теж розійшлися після народження своїх первістків. Але я дякувала Богу і приймала за все.
Врешті дочка вийшла заміж вдруге, придбали квартиру в Чернівцях. Я допомагала чим могла. Старший син поволі давав собі ради у життєвій скруті. А молодший син поїхав у Англію, працював на будові 2 роки. Повернувся, придбав житло, оженився вдруге. Бог подарував їм донечку. Тепер у нього дві доні з обох шлюбів.
Я втішилася, Бог обдарував мене дітьми і онуками! І була зовсім не готова до нових випробувань. Мій менший попав у аварію, переломив подзвоночник. Цілий рік я нічого не бачила лише лікарні і реанімації. Всі гроші, свою хату і все, що можна було збути пішло на лікування сина.. Завідувач Фастівської лікарні Володимир Степанович так і сказав „Його врятували лише Ваші молитви”. Додому повернулися в інвалідному візку, з лікарні дали спеціальне ліжко для сина. А він, як орел, 32 роки, гарний і високий (працював у „Беркуті”), послушний і трудолюбивий (певно за те, Бог повернув його до життя) , був прикутий до ліжка. Ви може мене зрозуміти, як маму. Дивитись на безпомічну дитину я не мала права – любими методами з Божою поміччю я повинна його поставити на ноги.
Я дуже вдячна завідуючому реанімації м. Чернівці Володимиру Степановичу, ведучому лікарю Валентині Степанівні, лікарю неврологічного відділення Віктору Олександровичу (прізвищ не пам’ятаю), лікарю Шутка В. Й., які двічі оперували сина. Нас розуміли і допомагали багато людей із Чернівців. Дякую Господу і всім-всім. Я прошу і вірю в Ісуса Христа, син мені стане на допомогу. Матір Божа протягне руку помочі моїй дитині і нам усім допоможе. Вона теж пережила за свою Дитину.
Мені порадили поїхати за кордон. Зібралась в дорогу, люди з Калинівського базару, що в Чернівцях, скинулися мені на дорогу до Італії. Візу мені не відкрили. Вирішила їхати сама через Польщу. Поляки вели через якусь річку. Ледь не втопилася. Спіймали німці, повернули назад. Я їх на колінах просила, пояснювала, що мені потрібно заробити на лікування сина. Вдома я не затрималася, бо й дому нема. Вирішила їхати знову через Чехію. Мене і там спіймали. Але не депортували. Незагоді я вже була в Італії. Роботу (без знання мови) знайшла на третій день. Щоправда, сеньйора важка. Я інвалід ІІ групи, маю 2 грижі на подзвоночник, а вона не рухається. Три місяці я пропрацювала без вихідних і без виходу на вулицю, як у тюрмі. Потім змінила роботу. Спершу здавалося, що легше, господиня була маленька і дуже жвава. Та насправді дуже важко 24 години (день і ніч) вона мене кличе, бо паралізована. А зараз ще й з дихальною трубкою у горлі. Я вже не знаю, чи я доглядальниця чи медсестра, бо більше роблю медичної обслуги, а ніж хатніх обов’язків.
Що говорити, мене певно вже люди не впізнають, коли повернуся до свого міста. Втомлена, виснажена... Але я мушу назбирати 20-25 тисяч гривень на реабілітацію сина. Йому потрібні санаторії, реабілітаційні лікарні, аби встати на ноги.
Я хочу, щоб люди знали, яке тяжке життя за кордоном. Я маю на увазі совісних людей. Хочу, щоб ви знали, яка то біль, віддалитись від родини, рідного села, міста. Хочу аби ви мене підтримали і просили в Господа помочі для мого сина Василя. Я прошу Господньої ласки і надіюсь Бог почує мене і потішить. Моя дитина підніметься на ноги. Нехай Господь допоможе всім болящим і страждаючим, не залишить нас у біді.
Категорія: Долі мігрантів | Додав(ла): palomnyk (22.11.2010)
Переглядів: 841 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Прочанські вітання
[11.06.2024]
Паломницькі вітання пані Лесі Івасиків (0)
[09.06.2024]
Вітання для Люби Саприки з Дрогобича (0)
[08.06.2024]
Паломницькі вітання отцю Євгену Макогону (0)
Нові статті
[31.01.2022]
Чомусь мені все так здається... (0)
[27.01.2022]
Збірка заробітчанської поезії "Журавлині ключі" (0)
Свідчення
[07.09.2022][Враження]
Пісня "Ти моя Мати, Царице Небесна" (0)
[05.10.2021][Враження]
Відстані не мають значення, коли там мене чекають... (0)
[23.12.2019][Подяка]
Будьмо "скорі до слухання, повільні до говорення,  непоквапні до гніву" (0)
Друзі сайту


Копіюючи інформацію з сайту, робіть посилання на неї. © 2024